Masuma Ceramics Artık Kale Mağazalarında

Seramik sektörünün lideri Kaleseramik, son dönemde el yapımı ürünleriyle dikkatleri çeken Masuma Ceramics ile işbirliğine giderek, markanın ürünlerini Kale mağazalarında tüketicilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Prestijli markalarıyla sektöründe Türkiye’ye öncülük eden Kaleseramik, farklı ürün grubu ihtiyaçlarına yönelik bütünsel çözümler üretmek hedefiyle, sevilen markaların ürünlerini Kale mağazalarında tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor.

Daha önce Gorbon, Hansgrohe, Homemade Aromaterapi gibi markalarla işbirliklerine imza atan Kaleseramik son olarak Masuma Ceramics ile anlaştı. Kaleseramik, Masuma Ceramics ürünlerini Kale mağazalarında tüketicilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Masuma Ceramics’in kurucusu Nida Başoğlu, “Türkiye’de seramik sektörüne öncülük eden böylesine güçlü bir markayla işbirliği yapmak bizi son derece heyecanlandırıyor. Kaleseramik’in prestijli markalarının yeni mağazacılık konseptiyle sunulduğu Kale mağazalarında sergilenecek olan ürünlerimiz, Kale’nin yalın çizgisine de uyan bir tasarımla, mekânlara farklı bir atmosfer katacak” diye konuştu.